SEO Ajansı

SEO ajansı geniş kapsamlı bir alanda hizmet sunan, teknik kavramlara hakim ve yeni nesil çözümler ortaya koyabilen bir hizmete imza atmak durumundadır. İnternet dünyasında keşfedilmek isteyen firmalar için yegâne çözüm SEO ajanslarıdır.

Profesyonel bir SEO ajansı farklı çözümlerle firmaların amaçladıkları hedeflere ulaşmasını yardımcı olabilir. Görünürlüklerini artırmayı başaran şirketler farklı pazarlara ulaşma imkânı bulurken aynı zamanda gelirleri de artar ve bu sayede rakiplerinin önüne geçmeyi başarabilirler. SEO ajansları sitelerin içini düzenleyebilir. Teknik açıdan siteyi düzenleyerek arama motorlarına uygun hale getirebilir. Anahtar kelime uygulamalarıyla arama motorları için ilgi çekici bir site oluşturabilirler.

seo ajansı

SEO’da Hangi Araçları Kullanıyoruz ?

Genelde müşteriler siteleri için yardım talebiyle geldiklerinde ajanslar öncelikle siteyi incelemekle işe başlarlar. Sitenin hitap etmek istediği kitleye kendini doğru şekilde yansıtıp yansıtmadığı, potansiyel müşteriye ulaşmak için hangi kanalları kullandıkları gibi pek çok nokta incelendikten sonra bir yol haritası çıkarılır ve müşteriye iletilir. Eğer karşılıklı olarak anlaşılırsa periyodik olarak yapılan toplantılarla müşterinin görüşünü de işin içine katarak sitenin eksikleri giderilir ve en yüksek potansiyeline ulaştırılır.

Kurumsal SEO Ajansı

Sitelerin bulundukların konumun iyileştirilmesinden ziyade firmaların kar marjlarını yükseltmeleri ve daha fazla müşteriye ulaşmaları için çalışmalar yapan ajanslara kurumsal SEO ajansları denilmektedir. Bu konuda uzman hale gelmiş olan ajanslar markaların hedeflerine ulaşmalarını oldukça kolaylaştırmaktadır. Ajanslar şirketler ile koordineli olarak çalışarak yeni stratejiler üretirler. Böylece çok daha bilinirliği yüksek ve müşterilerin güven duyacağı bir imaj ortaya çıkar.

Normal bir SEO hizmetinden farklı olan kurumsal SEO hizmetinin aşamaları karmaşıktır. Çünkü bu hizmetler daha kurumlara özel şekilde gerçekleştirilir. Her firmanın ihtiyaç duyduğu hizmet birbirinden farklıdır. Ticari firmalar trafik akışlarının yüksek olmasını isterler. Öne çıkarak pazar payını artırmak isteyen şirketler ise bilinirliklerine daha önem verirler. Ajanslarda şirketlerin uzun ve kısa vadeli hedeflerini gözeterek onların internette ki stratejik ortakları gibi çalışırlar.

SEO Hizmetlerimiz

Tek Seferlik SEO Hizmeti

Tek seferlik SEO hizmeti düşük bütçeli kişilerin tercih ettikleri bir SEO hizmeti türüdür.

Teknik SEO Hizmeti

Teknik SEO hizmetinde web sitesine ait veriler dikkate alınarak çalışmalar yapılmaktadır.

Aylık SEO Hizmeti

Aylık SEO hizmeti web sitesi kullanıcıların en çok tercih ettiği SEO hizmet türüdür.

İlk Sayfa Garantili SEO

İlk sayfa garantili SEO hizmeti her zaman geniş kapsamlı bir şekilde sunulmak durumundadır.

Yerel SEO Hizmeti

Yerel SEO hizmeti sayesinde markanınız arama motorlarında daha ön plana çıkacaktır.

Kapsamlı SEO Hizmeti

Kapsamlı SEO hizmeti sayesinde ilk sıralarda yer almak mümkündür.

SEO Referanslarımız

SEO referansları

SEO Ajansları ile Çalışmak Şart mı?

Birçok şirket neden SEO hizmeti almak zorunda olduğunu sorgulamaktadır. Bu şirketler için söyleyebileceğimiz artık internet dünyası lokal pazarlardan çok daha güçlü bir yapı haline gelmiştir. Çok daha uygun maliyetlere reklam yapabilmek ve müşteri kitlelerine ürününüzü yada hizmetinizi ulaştırabilmek için SEO ajansları ile iş birliği yapmak artık gerekliliktir diyebiliriz. SEO ajansı şirketlere birçok konuda yardımda bulunabilir.

Öncelikle şirketiniz yapılan çalışmalarla ön sayfalarda görünmeye başlar. Bilinen bir gerçektir ki insanlar genelde ilk sayfalarda ki seçenekleri değerlendirir. Geride ki sayfalarda yer alan sitelere çoğu kişi bakmamaktadır. Ayrıca gelen trafiğinizi kontrol edip sitenizi ilgi çekici hale getirerek gelen ziyaretçi trafiğini artırır. 

Sosyal medya hesapları, mail gibi farklı kanalları kullanarak müşterilerinizin sitenize gelmesini sağlarlar.

SEO Ajanslarının Faydaları

Uzman bir firmadan SEO hizmeti alırsanız zamanla şirketinizin hacminin büyüdüğünü ve rakiplerinizin önüne hızla geçmeye başladığınızı görebilirsiniz. Özellikle yeni kurulan şirketler için SEO çalışmaları oldukça yararlı olmaktadır. Şirket daha hızlı şekilde pazara kanalize olup rekabet güçlerini kısa sürelerde artırma şansını elde etmektedir. Köklü şirketler ise verdikleri kaliteli hizmeti yeniden insanlara hatırlatma şansı bulurlar.

Arama motorları kullanıcılarına iyi bir hizmet verebilmek için standartlarını sık sık değiştirmektedir. Bu durumda sitelerin zamanla uyumsuz hale gelmelerine neden olmaktadır. SEO ajansı değişen şartlara hâkim olduklarından dolayı siteniz zamanın gerisinde kaldıkça onu güncelleyerek popüler bir site olmasını sağlarlar. Siteniz içerik yönünden çok daha zenginleşir. Bu durum sitenize gelen kimselerin daha fazla vakit geçirmelerini sağlar.

Hizmet Verdiğimiz Platformlar

Başarı Hikayelerimiz Arasına Siz de Katılın!

İletişim