Ataşehir / İstanbul 10:00 - 18:00 +90 541 530 40 31 kreatifdijital@gmail.com

Kreatif Dijital

Firmalarınızın gelirlerini ve geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan dijital çözüm ortağıyız. Tasarım, pazarlama ve teknoloji alanlarındaki deneyim ve bilgilerinizi bir araya getirerek firmanıza özel dijital pazarlama stratejileri oluşturuyoruz.

Amacımız siz değerli çözüm ortaklarımızın reklam ve tanıtım masraflarını en alt düzeye indirip, maksimum verimi almayı hedef edinmiş durumdayız. Ana amacımız kâr durumuzu ve firma büyümenizi sağlamaktır.

Yaptığımız tüm çalışmalarda ki prensibimiz sağlam temel sağlam pazarlamadır. Kreatif Dijital olarak hizmet verdiğimiz kurum ve kişilerin interaktif iletişim ve pazarlama yöntemlerinin sunduğu olanaklardan en iyi şekilde faydalanarak.

Vizyonumuz


Firmamız kendi uzmanlık alanın da kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, ulusal ve uluslararası pazarda verimliliğini ve etkinliğini arttırmaya devam ederek sektörün öncü firması olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Kreatif Dijital İnternet tabanlı hizmetleri ile müşterilerinin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak maksimum verimi almayı amaçlamaktadır.

150 +

Mutlu Müşteri

500 +

Proje

10 +

Yıllık Tecrübe