QR Menü ile Tanışın!

QR Menü - Karekod Menü

Yeni nesil teknolojiler arasında yer alan QR Menü; temassız sipariş ve ödeme konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. Konuklarınızın temassız bir şekilde konuklarınızın siparişini verebilecekler QR Menü; ödeme konusunda da etkili çözümleri sizlerle buluşturur. Bu da temastan kaçınan müşterilerinizin çok daha pratik bir şekilde sipariş vermelerini ve ödeme yapabilmelerini mümkün kılar. Özellikle restoran ve oteller gibi alanlarında QR Menü mükemmel çözümleri sizlerle buluşturmaktadır.

Siz de QR Menü sayesinde müşterilerinizin sipariş deneyimini üst düzeyde yaşamalarını mümkün kılarsınız. QR Menü sayesinde müşterileriniz sipariş vermek ya da ödeme yapmak için restoranınızın uygulamasını indirmek durumunda kalmaz. Bunun yerine basit bir karekod uygulaması sayesinde pratik bir şekilde sipariş verebilir. Bu da müşteriler için daha cazip gelecektir. Bu durum elbette ki otel müşterileri için de geçerli olan bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Şimdi deneme sürümü talep edin.

Restoranınıza yemek için gelen misafirlerinizin hızlı bir şekilde menüye ulaşması, müşteri memnuniyetini olumlu yönde etkileyecektir. Menüye hızlı ve pratik bir şekilde erişen müşterileriniz siparişlerini de pratik bir şekilde verecektir. Bundan dolayı yüzde yüz müşteri memnuniyetinin oluşması noktasında QR Menü profesyonel çözümler sunacaktır. Bu da kurumsal kimliğinizi olumlu yönde etkileyecektir. Siz de QR Menü ayrıcalıklarıyla tanışarak misafirlerinize çok daha etkili bir düzeyde hizmet sunabilirsiniz.

QR Menü

QR Menü Nedir, Neden Önemlidir?

İngilizce “Quick Response’’ kelimelerinin kısaltması olarak karşımıza çıkan QR; ‘’Hızlı Yanıt’’ anlamına gelir. QR menü müşterilerin hızlı bir şekilde sipariş verebildikleri ve ödemelerini yapabildikleri özel bir uygulamadır. QR Menü sayesinde müşterilerini oldukça pratik bir şekilde sipariş verebilirler. Bununla birlikte ödeme yaparken de QR Menü etkili bir rahatlık sunar. Müşterileriniz QR Menüye akıllı telefonları aracılığıyla ulaşır. Masanızda yer alan karakodu akıllı telefonlarıyla okutan müşterileriniz böylece menününüz dijital olarak görüntüler. QR Menü sayesinde müşterileriniz için masanızda fiziki menülere ihtiyacınız kalmaz. QR Menü hijyen şartları noktasında profesyonel çözümleri sizlerle buluşturur.

Karekodlar tıpkı marketlerde ürün satın alırken kullanılan barkodlara benzer. Müşteriniz karekodu akıllı telefonuyla okuttuğunda anında menünüze ulaşır. Hatta müşteriniz karekodu okuttuğunda müşteriniz otomatik bir şekilde uygulamaya ya da web sitenize yönelir. Böylece tam anlamıyla temassız bir şekilde sipariş deneyimi yaşayan konuklarınız, dijital menünüze pratik bir şekilde erişir.

Neden QR Menü Tercih Etmelisiniz?

Sosyal mesafenin hayatımıza girmesinden sonra QR Menü uygulamalarına duyulan ihtiyaç da günden güne artış göstermiştir. Elbette ki sadece sosyal mesafeden dolayı QR Menü tercih etmezsiniz. Bununla birlikte aşağıda sizler için sıraladığımız nedenler QR Menünün sunmuş olduğu avantajlardan oluşmaktadır:

Müşterileriniz pratik bir şekilde siparişini verir.
Personelinizle müşteriler arasındaki teması azaltır.
Baskı maliyeti bakımından QR Menü oldukça tasarrufludur.
Çok daha estetik görünümü yüksek bir menüye sahip olursunuz.
Sipariş verme süresi hızlandığından hizmetleriniz de daha pratik olur.
QR Menü sayesinde siz daha çok işin ‘’Misafirperverlik’’ kısmında kalırsınız.
Daha fazla bilgi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

QR Menü Faydaları

QR Menüyle Hızlı Bir Şekilde Sipariş Alırsınız!

QR Menü, müşterilerin zahmetsiz bir şekilde sipariş verebildikleri ve ödeme yapabildikleri özel bir uygulamadır. QR Menü sayesinde bir grup misafir restoranınıza yemek yemeye geldiklerinde menü paylaşımı olmaz. Böylece misafirlerinizin arasında da temas durumu en aza indirilmiş olur. Çünkü her bir müşteriniz kendi akıllı telefonundan QR Menüye ulaşarak kendi siparişini kendisi verir. Bu da sosyal mesafenin sağlanması konusunda etkili kazanımları beraberinde getirmektedir.

QR Menü Personel ve Müşterilerinizle Teması Azaltır!

QR Menü sayesinde personelinizle müşterileriniz arasındaki teması en aza indirirsiniz. Özellikle pandemi döneminde bu özellik firmanızın rakiplerinizin önüne geçmesine destek olacaktır. Restoran sahipleri ve işletmecileri açısından QR Menü; servisin çok daha hijyenin bir ortamda sağlanmasını mümkün kılan bir uygulamadır. Burum hem personelinizi hem de müşterilerinizi olumlu yönde etkileyecektir.

QR Menü Baskı Maliyetinden Kurtulmanızı Sağlar!

Restoranlar düzenli aralıklarla menülerini değiştirmek durumunda kalır. Menü değiştiğinde ya da fiyatlarda bir değişime gidildiğinde restoran işletmeleri de menülerini yenilemek durumundadır. Bu da önemli bir baskı maliyetini beraberinde getirecektir. Oysa QR Menü sayesinde herhangi bir baskı maliyetine gerek kalmaz. Zira menününüz çok daha pratik bir şekilde dijital ortamda istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. Üstelik bunu için ek bir maliyete de katlanmazsınız.

QR Menü Sayesinde Sipariş Süreciniz Hızlanır!

QR Menü aracılığıyla operasyonlarınız hızlanır. Sipariş süreci kısalacağından müşterilerinize çok daha etkili bir düzeyde hizmet sunmanız da mümkün olacaktır. Elbette ki restoran ve otel işletmeleri açısından en çok istenilen şey müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Servisin hızlı olması demek müşteri memnuniyetinin de üst düzeyde ortaya çıkması anlamına gelir. Dolayısıyla QR Menü sayesinde müşteri memnuniyetinizi çok daha üst seviyede oluşturabilirsiniz!

QR Menü Etkili Bir Tasarım Gücüne Sahiptir!

QR Menü tasarım noktasında üst düzeyde bir etkiye sahiptir. Bundan dolayı QR Menüler estetik görünüm noktasında oldukça başarılıdır. Kullanıcı deneyiminin üst düzeyde tutulmasına yönelik tasarımlarla desteklenen QR Menü; istediğiniz kadar görsel ekleyebileceğiniz bir avantaja da sahiptir. Dolayısıyla bu sayede müşterilerinize çok daha gösterişli menülerle hizmet sunabilirsiniz!

QR Menü ile Vaktinizi Misafirperverlik İçin Ayırırsınız!

QR Menü sayesinde sipariş vermek ve ödeme yapmak son derece pratiktir. Personelleriniz sipariş alma ya da ödeme işlemine bakmaya ayıracağı vakti ‘’Misafirperverlik’’ göstermeye ayırır. Böylece müşteri memnuniyetinin sağlanması noktasında önemli kazanımlara da sahip olursunuz. Üstelik QR Menü sayesinde sipariş hataları da çok aza iner. Unutmamak gerekir ki POS sisteminize entegre ettiğinizde QR Menü üst düzeyde bir performans ortaya koyar. Bu da işlemlerinizin çok daha hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleşmesini mümkün kılar.

QR Menü Hangi Özelliklere Sahiptir?

QR Menü seri bir şekilde sipariş verilmesini mümkün kıldığı gibi ödeme işleminin de pratik bir şekilde yapılmasını mümkün kılar. Maliyetinizi düşürmek noktasında üst düzeyde çözümler sunan QR Menü; satışlarınızın arttırmanız noktasında da üst düzeyde bir performansın merkezinde yer alır. Bundan dolayı da son zamanlarda QR Menünün sıklıkla tercih edildiğini rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır. QR Menü kullanım özellikleri gündeme geldiği zaman aşağıdaki sıraladığımız özellikler karşımıza çıkmaktadır:

  • Mobil Menü Özelliği
  • Duyuru Mesaj Modülü
  • Kolay Yönetim Özelliği
  • Tablet Menü Seçeneği
  • Hızlı Görüntüleme Hizmeti
  • Özel Menü Tasarımı Özelliği
  • İndirmeden Kullanım Fırsatı
  • Görsel Menü Tasarımı Özelliği
  • UX/UI Kolay Kullanım Olanağı
  • Banner / Slider Modülü Özelliği

Bütün bu bilgiler ışığında QR Menü, sipariş verme noktasında profesyonel çözümler sunan bir uygulamadır. Bununla birlikte QR Menü ödeme yapma konusunda da üst düzeyde çözümler sunmaktadır. Bu durumun doğal sonucu olarak QR Menü son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.  Siz de QR Menü ayrıcalıklarından yararlanmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz! Böylece müşteri memnuniyetini üst düzeyde oluşturarak, nitelikli bir kurumsal kimlik de oluşturabilirsiniz.