Teknik SEO Hizmeti

SEO, Arama motorlarında web sitenizin üst sıralara çıkması için yapılan teknik düzeydeki iyileştirme çalışmalarını içermektedir. Teknik SEO hizmeti hedeflenen anahtar kelime üzerinden kapsamlı bir çalışma yapılarak, bu kelimde üst sıralara çıkmak amaçlanmaktadır. Teknik SEO her şeyden önce bir bütün olarak ele alınmak durumundadır. Ancak bu sayede bu tür çalışmalarda üst seviyede bir performans ortaya koymak mümkün olacaktır.

Teknik SEO hizmetinde web sitesine ati tüm veriler dikkate alınarak çalışmalar yapılmaktadır. Burada en iyi hız ve en iyi görünüm elde etmek için üst seviyede bir performans ortaya konulmaktadır.

Kurumsal SEO Hizmeti

SEO’da Hangi Araçları Kullanıyoruz ?

SEO Referanslarımız

SEO referansları

Neden SEO Yaptırmalısınız?

Reklam Giderlerinin Düşürülmesini Sağlar

Hizmetlerinizin İnternette Bulunmasını Sağlar

Daha Fazla Trafik & Dönüşüm Sağlar

Tam da bu noktada SEO hizmetlerini almadan önce kapsamlı bir araştırma sürecini yakından takip ediyor olmak şarttır. Böylece web sitesinin performansının etkili bir şekilde arttırılması da mümkün hale gelmektedir. Bütün bu bilgiler ışığında SEO hizmeti alırken mutlaka kapsamlı bir araştırma sürecini yakından takip ediyor olmak şarttır.

Teknik SEO Hangi Avantajları Sağlar?

Web sitenizin güçlü olması için ilk önce güçlü bir altyapıya sahip olması şarttır. Bundan dolayıdır ki web sitenizin altyapısında yer alan teknik hataların ayıklanması, sitenize olumlu katkı sunacaktır. Teknik SEO tam da bu noktada mükemmel çalışmaların merkezinde yer almaktadır. Teknik SEO hizmetinin oluşturulması, web sitenizin beklentilerinizi karşılaması açısından oldukça önem taşır.

Burada web sitenizin SEO uyumlu olması, web sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayacak altyapıda ve kriterlere uygun olması demektir. Bir web sitesinin SEO uyumlu olması için hem ziyaretçileri hem de arama motorunu hedef alması gerekmektedir. Sitenin içeriğinin, içerikte kullanılan metin ve görsellerin özgün olması, ziyaretçilerin uzun zaman geçireceği ölçüde kaliteli olması gerekir.

 Sitenin hızlıca açılabilmesi de çok önemlidir. İçeriklerin özgün olması kadar ziyaretçilerin web sitesinde ne kadar kaldıkları da arama motorları tarafından önemsenen bir kriterdir. Web sitenizin tasarımının ve alan adının, sitenin amacına uygun olması gerekmektedir. Tüm bu bilgiler ışığında Teknik SEO hizmetinin tam anlamıyla web projelerinin üst düzeyde bir performansı ortaya koyabilme kabiliyetine sahip olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Teknik SEO’da Kreatif Tasarımlar Etkili Midir?

Kreatif web tasarımı, ziyaretçilerin web sitesinde kalma süreleri açısından önemli bir kıstastır. Kreatif yani yaratıcı fikirlerle tasarlanmış bir web sitesine sahip olmak sizi bir adım öne taşıyacaktır. Arama motorlarında üst sıralara çıkmak için altyapılar kadar sitenin amacına uygun, kreatif tasarımının da çok büyük önemi vardır. Dolayısıyla Teknik SEO da kreatif tasarımların yer alıyor olması tavsiye edilmektedir. Bu arada Teknik SEO hizmetinin son derece detay gerektiren bir hizmet alanını içine aldığını ifade etmek de mümkündür.

Bütün bu bilgiler ışığında Özgün içeriklerle donatılmış yaratıcı tasarımlar, web sitesini kullanan ziyaretçilerin keyif almasını, uzun süre sıkılmadan kullanmalarını sağlayacaktır. Bu sayede web sitesiniz akılda kalıcı olacaktır. İnsanlar artık hazır web sitesi kalıplarından sıkıldılar. İnternete girdiklerinde farklı şeyler görmek istiyorlar. Farklı tasarımlar, özgün fikirler web sitenizi ön plana çıkaracak ve sitenizi arama motorunda üst sıralara taşıyacaktır.  Bu da nitelikli bir Teknik SEO hizmeti sayesinde mümkün olacaktır

Teknik SEO Hizmetinde Hangi Araçlar Kullanılır?

Teknik SEO titiz bir çalışmanın şart olduğu bir hizmet alanı olarak karşımıza çıkar. Bu tür hizmetlerde çok sayıda farklı partner ve araçlarla çalışıldığı bilinmektedir. Teknik SEO’da genellikle kullanılan araçlar aşağıdaki gibidir:

  • On Crawl
  • Deep Crawl
  • Gtmetrix
  • Google Search Console
  • Google PageSpeed Insights

Görüldüğü üzere Teknik SEO hizmetinde çok sayıda farklı dinamik hesaba katılmak durumundadır. Ancak bu sayede üst düzeyde bir etkinin ortaya çıkması mümkün olacaktır.

Hizmet Verdiğimiz Platformlar

Google My Business
facebook
İnstagram
linkedin

Başarı Hikayelerimiz Arasına Siz de Katılın!

İletişim