E-Ticaret Danışmanlığı

Elektronik ticaret siteleri, son zamanlarda dünya üzerinde oldukça popüler olan sitelerdendir. Oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan e-ticaret sitelerinin ayrıca çok fazla ciroya sahiptir. Oldukça fazla avantaja sahip olan e-ticaret siteleri, özellikle ticarete yeni girmeyi düşünen kişiler için çok basit ve cezbedicidir. Elektronik ticaret, fiziksel olarak değil dijital olarak bir mağaza açmak şeklinde tanımlanabilir. Doğru stratejiler ile bir e-ticaret sitesi kuran kişiler hem zamandan tasarruf eder hem de daha çok para kazanabilir. Ancak yanlış stratejiler ile kurulan e-ticaret siteleri ise kişilere ancak zaman ve para kaybettirecektir. Tam da bu noktada e-ticaret danışmanlığı devreye girmektedir. Firmamızdan alacağınız e-ticaret danışmanlığı hizmeti ile markanızı çok daha güçlü bir hale getirebilirsiniz.

E-ticaret danışmanlığı, genel olarak markanın faaliyetlerinin iyileşme göstermesi için kullanılan stratejilerdir. Bu işlemler tanıtım ve reklamlar ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca web optimizasyon çözümleri de bazı durumlarda e-ticaret danışmanlığı paketine dahil olabilmektedir.

E-Ticaret Danışmanlığı Nedir?

Markanızı büyütme yönünde alacağınız e-ticaret danışmanlığı, sizi kısa süre içerisinde doğru stratejiler ile rakiplerinizin çok daha önüne taşıyacaktır. E-ticaret danışmanlığının hizmet ettiği amaçlar şu şekilde sıralanabilir:

 • E-ticaret danışmanlık hizmeti sayesinde başarılı bir web sitesine sahip olabilir veya mevcut web sitenizin optimize işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Web sitenizin trafik ve etkileşim oranlarında hızlı ve devamlı bir şekilde yükselme elde edebilirsiniz.
 • Online satışlar yapabilir ve bu sayede gelirlerinizi arttırabilirsiniz.
 • Satışlarınızı değerlendirebilir ve potansiyellerinizi değerlendirerek iyileştirmeler yapabilirsiniz.
 • Sitenizin ihtiyaç duyduğu SEO ihtiyaçlarını belirleyebilirsiniz.
 • Web sitenizin popülaritesini arttırabilir ve pazarlama konusunda destek ihtiyacınızı giderebilirsiniz.
 • Sitenizin ihtiyacı olan süreç akışı, site haritası, bilgi mimarisi gibi konuları tasarlayabilirsiniz.
 • Oldukça etkili bir teklif talep formu yazabilirsiniz.
 • İşinizi geliştireceğiniz platformu seçebilir ve işinizi büyütebilirsiniz.
 • Müşterilerinizin tepkilerini analiz edebilir ve niteliğinizi geliştirebilirsiniz.
 • Ticari işlemlerinizi otomatik hale getirebilirsiniz.
 • Maliyetleri azaltabilir ve bu süreçte yönetim verimliliğinizi arttırabilirsiniz.
 • Sipariş sürecinizi dilediğiniz şekilde optimize edebilirsiniz.
 • Gelirinizi arttırabilir ve diğer gelir fırsatlarını da en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

E-Ticaret Danışmanlık Hizmetinin Markanıza Faydaları

E-ticaret danışmanlık hizmeti, sitenizin genel olarak itibarını doğrudan etkileyen bir hizmettir. Firmamızdan alacağınız e-ticaret danışmanlık hizmeti sayesinde sitenizin genel yapısını, okunabilirliğini, müşterilerinizin etkileşimlerini ve geri dönüşlerini, kullanıcı deneyimini ve diğer önemli noktaları kısa süre içerisinde analiz etme fırsatı bulursunuz. E-ticaret danışmanlık hizmeti sayesinde sitenizin tarayıcılara ve mobile uyumluluğu, işleyiş biçimi ve yükleme süresi gibi konularda değerlendirme yapabilirsiniz. Açılış sayfanızı genel özellikler açısından optimize edebilirsiniz.

Arama motoru sonuçlarınızı değerlendirme sürecine sokarak sitenizin ihtiyacı olan SEO ve anahtar kelimelerini gözden geçirebilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda profesyonel ve etkili bir e-ticaret danışmanlığı almak, daha fazla kişiye ulaşmanıza ve haliyle gelirinizi de arttırabilirsiniz.