KOBİ SEO Danışmanlığı

KOBİ SEO danışmanlığı geniş kapsamlı bir çalışma gerektirdiğinden seo hizmeti almadan önce ayrıntılı araştırma yapmalısınız. İnternetin yaygınlaşmasıyla beraber artık lokal pazarlarda ki rekabet dijital dünyaya taşınmıştır. Bu dünyanın kuralları fiziki dünyadan çok farklı olduğundan dolayı şirketlerin yardım alması şarttır. Arama motorları onlardan hizmet alan kişilerin en doğru sonuçlara ulaşabilmesi için farklı metriklere göre siteleri değerlendirmekte ve sıralamaktadır. Zamanla değişen bu metriklere uyumlu bir siteniz olmazsa sizinle aynı sektörde olan firmalarla rekabet şansınız düşük olacaktır.

Kobilere yardımcı olan SEO firmalarından yardım aldığınız taktirde ulaşmaz istediğiniz hedef kitlenin analiz edilip yol haritası çıkarılmasından sonra  web siteniz içerik yönünden geliştirilerek daha zengin hale getirilir. Sitenizin hedef kitlenize uygun düzenlenmesi sonucunda müşretileriniz sitenizde daha fazla vakit geçirir. Tüm bu olumlu durumlarda sizin sitenizin aramalarda üst sıralarda görünmesine yardımcı olur. Üstelik Danışmalık Ücretsiz

KOBİ SEO danışmanlığı

Kullandığımız Profesyonel SEO Araçları

Kobilere SEO Danışmanlığının Faydaları

Büyük şirketler sermayeleri fazla olduğundan dolayı piyasada ki değişikliklere kolayca ayak uydurabilirler. Ama aynı durum Kobiler için geçerli değildir. Ekonomik dalgalanmalar ve yeni ürünlerin çıkması gibi birçok durum şirketlerin hızlıca batmasına sebep olabilmektedir. Bu durumlarla rekabet etmenin yolu internette faaliyette bulunmaktadır. İnternette görünürlüğünüzü artırmak ve potansiyel müşteriye ulaşmak içinse SEO firmalarıyla iş birliği yapmak şarttır. SEO ajansları bu nedenle en fazla Kobilere yarar sağlamaktadır.

Kobilerin satışlarını artırmak ve daha fazla pazara ulaşmak için stratejiler oluşturmasında SEO ajansı firmaya özel farklı çözümler sunabilmektedirler. Hedef kitlenize ulaşabilmeniz için popüler satış stratejilerini şirketinize uygulayabilirler. Sitenize arama motorlarının güncel standartlarına göre optimize ederler. Popüler anahtar kelimelerle sitenizi donatarak potansiyel müşterilerinizi sitenize yönlendirmenize yardımcı olurlar.

Firmanıza Özel SEO Çözümlerimiz

Tek Seferlik SEO Hizmeti

Tek seferlik SEO hizmeti düşük bütçeli kişilerin tercih ettikleri bir SEO hizmeti türüdür.

Teknik SEO Hizmeti

Teknik SEO hizmetinde web sitesine ait veriler dikkate alınarak çalışmalar yapılmaktadır.

Aylık SEO Hizmeti

Aylık SEO hizmeti web sitesi kullanıcıların en çok tercih ettiği SEO hizmet türüdür.

İlk Sayfa Garantili SEO

İlk sayfa garantili SEO hizmeti her zaman geniş kapsamlı bir şekilde sunulmak durumundadır.

Yerel SEO Hizmeti

Yerel SEO hizmeti sayesinde markanınız arama motorlarında daha ön plana çıkacaktır.

Kapsamlı SEO Hizmeti

Kapsamlı SEO hizmeti sayesinde ilk sıralarda yer almak mümkündür.

SEO Referanslarımız

SEO referansları

Kobi SEO Danışmanlığı Nasıl Uygulanır?

Kobilere özel olarak SEO danışmanlığı veren firmalar genelde şirketin büyümesine yönelik çalışmalar yaparlar. Öncelikli amaç büyük firmaların arasında şirketin bir yer edinmesini sağlamaktır. Az bütçe ile büyük ses getirecek reklam çalışmalarına öncelik verilmektedir. Daha çok şirketin sunduğu ürün ya da hizmete yönelik uygulamalar yapılır. Bu uygulamalarda ki temel amaç şirketin satışlarını artırmaktır. Dijital kaynaklardan sonuna kadar yararlanılır.

Sosyal medya hesaplarında tanıtımlarından Google haritalara şirketin yerleştirilmesine kadar birçok iletişim kanalı bu noktada kullanılabilir. Müşteriler ile doğrudan iletişime geçmek ve samimi bir ortam yaratmak şirkete olan güveni artıracaktır. Bu nedenle internet üzerinde şirket hakkında yorumlar yapan kişiler ile doğrudan iletişime geçilir. İnternet üzerinden yaşadıkları sorunları dile getiren kişilerin şikâyet ettikleri noktalar hızlıca düzeltilir. Bu noktada kullanılan sitenin teknik altyapısı gözden geçirilir. Site çok daha sorunsuz ve hızlı bir hale getirilir.

Kobi SEO Danışmanlığı Hizmeti

SEO danışmanlığı firmaların sundukları hizmetler şirketlerin uzun ve kısa hedeflerine göre değişiklik göstermektedir. Eğer şirket dijital dünyada yeni yer alacak bir şirketse ilk etapta şirketin tutundurulması ve görünürlüğünün artırılmasına yönelik çalışmalar yapılacaktır. Bu noktada verilecek hizmetler arasında sosyal medya hesaplarının yönetilmesi ve kullanıcı dostu bir site ile hizmetlerin müşterilere ulaştırılması ön plana çıkmaktadır.

Eğer şirket daha önceden dijital dünyada var olmuş fakat başarılı olamamışsa bu noktada işler biraz daha zorlaşmaktadır. Çünkü önce geniş bir araştırma yaparak şirketin yanlış yaptığı noktaların bulunması ve bunların üstesinden gelmek için çözümler üretilmesi şarttır. Daha sonra şirketin uzun dönem hedeflerine göre sitenin yenilenmesi ve yapılması gereken uygulamalar üzerine şirketle koordineli olarak çalışılır.

Hizmet Verdiğimiz Platformlar

Google My Business
facebook
İnstagram
linkedin

Başarı Hikayelerimiz Arasına Siz de Katılın!

İletişim