360° Sanal Tur Çekimi - 3D Sanal Tur

3D Sanal tur çekimi günümüzde birçok tanıtım ve reklam için kullanılan kaliteli hareketli görsellerdir. Özellikle Drone yardımı ile çekilen, çözünürlüğü yüksek, bir yerin her alanını detaylı olarak gösteren içerikler çok kişinin ilgisini çekmektedir. Aynı zamanda mekanda video çekme olasılığı yok ise fotoğrafları birleşerek hareketli hale getirmek mümkündür.

Tüm çalışmalarımızı incelemek için; tıklayın
3d sanal tur çekimi hizmeti hakkında fiyat teklifi almak için;

3d sanal çekim

3D Sanal tur çekimi profesyonel kişiler tarafından yapıldığında görseller estetik ve bütüncül şekilde birbirine bağlanır. 3D sanal tur açılımı 360 derece sanal tur olarak bilinir. Aynı zamanda Virtual Tur diğer ismidir. Kaliteli fotoğraf ya da kısa video çekimlerinin birbiri ile bağlantılı şekilde birleştirilmesi ile 3D sanal tur çekimi yapılır. Fotoğraflar kullanılıyorsa eğer panoramik özellikte, yüksek kalitede olması özen gösterilir. 

3d sanal çekim

3D Sanal Tur Çekimi Nedir?

3D sanal tur çekimi dış mekânda bir alan ya da bir ürünün her boyuttan çekiminin yapılmasını ifade eder. Daha çok gerçekçi, detaylı bir çekim olarak bilinen 3D sanal tur çekimi en sık harita sistemlerinde kullanılır. Örneğin bir caddenin her yerden fotoğrafı çekilerek birbirine bağlanır. Böylece yol tariflerinde, haritaları kullanan bireylerin doğru yöne daha hızlı ve kolay şekilde hareket edilmesi sağlanır. 

3D Sanal tur çekimlerinin estetik ve gerçekçi olması için çekimlerin özenli olması gerekir. Aynı zamanda 3D sanal tur fotoğraf ya da videolarının üzerine yazı, müzik eklenerek daha gerçekçi görünüm kazandırmak mümkündür. 

3D Sanal tur çekimlerinin amacı bireyler görsellere ya da videolara baktığı zaman içinde yaşıyor hissini vermesidir. Bu nedenle her alanın ayrı detay çekimlerine önem verilmektedir. 

3D sanal tur çekimi sayesinde bireyler bulundukları yerden bağımsız farklı bir mekândaymış gibi hissedebilir. Bunun için fotoğrafların hareketli, hızlı olması son derece önemlidir. 3D sanal tur oyunlarını bu nedenle profesyonel, yaratıcı ve detaycı kişiler hazırlamaktadır. 3D sanal tur çekimi oldukça özen ister. Normal video çekmenin aksine her bölgenin ya da ürünün çeşitli formlarda ve çekim açısı ile görünümleri elde edilmeye çalışır. Son olarak bu parçalar birleştirilerek hareketli, canlı, detaylı, gerçek hissi veren video ya da fotoğraf formatı ile birleşir.

Şimdi Sizde

Bu Farkı Yaşayın!