Şanlıurfa Logo Tasarımı

Şanlıurfa Logo Tasarımı

Şanlıurfa logo tasarımı konusuna girmeden önce logonun ne olduğunu açıklayalım. Logo, şirketinizin amacını ve adını tasvir eden resim, şekil veya metinlerden ya da her üçünün bileşiminden oluşur. Logolar iyi tasarlandığı takdirde markanız ile hedef kitleniz arasında sıkı bir bağ oluşmasını sağlayabilir. Bununla birlikte öncelikle sizi rakiplerinizden ayırır, marka kimliğinizi oluşturmanıza yardımcı olur, markaya olan sadakati teşvik eder. Kısacası logonun önemi oldukça büyüktür.

Logo Tasarımı Nedir?

Logo tasarımı nedir ve nasıl yapılır konusu oldukça ciddiye alınması gereken bir konudur. Logo tasarımı, bir şirketin veya bir markanın renkler, şekiller ve sembollerin bir bileşenini kullanarak benzersiz bir görsel temsilini oluşturma sürecidir. Etkili bir logo tasarımı ile şirketinizin ve markanızın akılda kalıcı olmasını sağlarız. Ayrıca hedef kitleniz ile aranızda güçlü bir güven bağı oluşturmanıza yardımcı oluruz. Çünkü logo insanlar tarafından kolayca tanınır ve bu da logo tasarımının amacını belirler. Logo tasarımı yapılırken rekabet ettiğiniz sektör, marka imajınız ve hedef kitlenizi mutlaka göz önünde bulundururuz.  Bu sayede tasarlayacağımız logonuz ile sektördeki rakipleriniz arasında farkınız hemen ortaya çıkacaktır.

Logo Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Logo tasarımının ilk adımı markayı anlamaktır. Markayı anlamak, markanın hikayesini ve logoda anlatılmak istenen duyguları tam olarak sentezlemekten geçer. Bunun için hedef kitlenizin markanızı gördüğünde neler hissetmesini istediğinizi belirlemelisiniz. Daha sonra logonuzda kullanacağınız en etkili kelimeyi bulmalısınız. Markayı anladınız ve kullanacağınız kelimeyi seçtiğinize göre artık işe başlayabilirsiniz. Bunun için bazı taslaklar oluşturmaya başlayın. Tasarlayacağınız logonun basit, kolay okunabilen ve etkili olmasına dikkat etmelisiniz.

Taslaklarınız hazır olduğuna göre artık bunların üzerinde yeni fikirler üreterek taslağınızı geliştirmeye çalışmalısınız. Daha sonra çizimlerinizi dijital ortama aktarmalısınız. Renk ve yazı tipinizi belirleyin. Ayrıca logonuzun ölçeklenebilirliğini sağlayın.

Tüm bu yazdıklarımız size biraz karışık gelmiş olabilir. Kreatif Dijital olarak tüm bu saydıklarımızı sizin için biz yapıyoruz. Siz sadece sektörünüzü, markanızı ve ihtiyaçlarınız belirtin. Biz sizin için harika bir logo tasarımı yapalım.

Şanlıurfa Profesyonel Logo Tasarımı

Hedef kitlenize vermek istediğiniz mesaj logo tasarımına bağlıdır. Şanlıurfa profesyonel logo tasarımı ekibimiz konusunda uzman ve tamamen profesyonellerden oluşan yetenekli bir ekiptir. Kreatif Dijital olarak hedef kitlenizi, marka imajınızı ve ihtiyaçlarınızı anlayarak işe başlarız. Daha sonra sektördeki rakiplerinizi analiz eder ve ortaya çıkan fikirler üzerinde beyin fırtınası yaparız. Ekibimiz kurumsal kimliğinize ve marka imajınıza uygun profesyonel bir logo tasarımı yapar. Bu sayede hedef kitleniz ile markanız arasında sıkı bir bağ kurulur ve bu da site trafiğinize olumlu ölçüde yansır.

Şanlıurfa Logo Tasarım Firmaları

Şanlıurfa logo tasarım firmaları arasında özgün, ilginç ve harika logo tasarımları yapan firmamız sektörde öncü firmalardan biridir. Markanızın logo tasarımını yaparken tamamen size özgü ve benzersiz bir tasarım yapan ekibimiz, sektördeki rakiplerinizi inceleyerek onların kullandığı logolardan tamamen farklı bir tasarım oluştururlar. Rakip analizi oldukça önemlidir. Kazara rakibin logosuna benzeyen bir logo tasarlanırsa bu markanızın imajını zedeler ve hatta rakibinizle telif konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Bu açıdan ekibimiz ince eleyip sık dokuyarak size özel tamamen benzersiz bir logo tasarımı gerçekleştirirler.

Şanlıurfa Logo Tasarım Fiyatları

Logo tasarımı, her sektöre, her markaya ve ihtiyaçlara göre farklılıklar gösteren bir süreçtir. Bu nedenle standart bir fiyattan bahsedemeyiz. Şanlıurfa logo tasarım fiyatları da saydığımız bu kriterlere göre farklılıklar göstermektedir. Bizimle iletişime geçerek Cihtiyaçlarınızı belirttiğiniz takdirde size fiyat teklifimizi ileteceğiz.

7/24 sorularınızı yanıtlamak için buradayız.

Danışmaya mı ihtiyacınız var?