Removing Instagram advertising restrictions

İnstagram Reklam Kısıtlaması Kaldırma

İnstagram reklam kısıtlaması kaldırma hususunda firmamızdan yararlanmanız sizlere yenilikçi bir görüş sunar. Bir instagram hesabınız var. Bu tanınmış bir hesap da olabilir, şirket, işletme hesabı da olabilir. Siz bu işletmenizin büyümesi için bir adım atıyorsunuz ve instagram reklamı veriyorsunuz. Fakat beklenmedik bir durum ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Bir de bakmışsınız ki instagram reklam kısıtlamasına maruz kalmışsınız. Peki bu neden sizin başınıza gelmiş olabilir? İnstagram reklam kısıtlaması nedir? Bu kısıtlamayı kaldırmak için neler yapmak gerekir? Bu ve buna benzer birçok sorunuzun yanıtını içeriğimizde bulabilirsiniz.

İnstagram Reklam Kısıtlaması Nedir?

İnstagram reklam kısıtlaması siz İnstagram platformu üzerinden reklam verdiğinizde karşılaştığınız bir sorundur. Bu durum sizin vermiş olduğunuz reklam ile İnstagram’ın reklam politikası kapsamında uyuşmazlık olduğunda ortaya çıkar. Yani İnstagram’ın her platform gibi kendi kullanım kuralları ve reklam verme politikaları vardır. Bu politikalar ihlal edildiğinde, reklam kısıtlaması ile karşılaşılır. Böyle bir durum ile karşılaştığınız zamanı kısıtlamanın kaldırılması gerekir. Bizler profesyonel bir firma olarak bu kısıtlamanın kaldırılmasında sizin hesaplarınızda güvenliği sağlıyoruz.

Reklamı daha güvenilir hale getiriyoruz. Reklam verdiğimiz zaman herhangi bir politika ihlali ile karşılaşmıyorsunuz. Siz kendiniz reklam verirken sorun yaşadığınızda bu politika ihlalini ortadan kaldırıyoruz. Verdiğiniz reklamı daha güvenilir kılıyoruz. Vereceğiniz reklamlarda sorun oluşmasını önlüyoruz. Hem verdiğiniz reklamın güvenliğini hem kalitesini üst planda tutuyoruz. Amacına uygunluk ilkesine göre hareket ederek yaşadığınız reklam kısıtlamasını sorununu durdurma sürecine müdahale ediyoruz.

İnstagram Reklam Kısıtlaması Kaldırma İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

İnstagram reklam kısıtlaması kaldırma işlemini yaparken yaşanılan sorunu anlayarak işe başlıyoruz. Neden reklam kısıtlaması ile karşılaştığınızı anlıyoruz. Bu reklam politikasına ilişkin olarak mevcut reklamınızı düzenleme yoluna gidiyoruz. Reklamı düzelterek, düzeltilmiş halini yeniden yayınlıyoruz. Bu sayede reklam kısıtlamasının kaldırılmasına yönelik büyük ve önemli bir adımı atarak işe başlıyoruz. Bu kaldırma işlemleri firmamız tarafından sıklıkla yapıldığı için artık, ne yaptığını bilen firma olarak ve prosedürleri uygulayarak basit bir şekilde işiniz kolaylaştıran işlemler yapıyoruz. Hem süreyi kısaltma hem iyileştirme çalışmaları ile hesabınızın profesyonelleşmesi noktasında size destek sağlıyoruz.

 

İnstagram Reklam Kısıtlaması ne Zaman Kalkar?

İnstagram reklam kısıtlaması ne zaman kalkar sorusu aslında, reklam kısıtlaması ile karşılaşmış birçok reklam verenin merak ettiği bir konudur. Bu konuya açıklık getirmek gerekirse, bu durumun belirli bir süresi ne yazık ki yoktur. Reklam kısıtlaması, verilen reklamın içeriği ve kural ihlaline bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu değişkenlik aynı zamanda, işlem yoğunluğu ile de alakalıdır. Dolayısı ile süre İnstagram’ ın inisiyatifinde belirlenmektedir. Ancak bizler hesapta ve reklamda iyileştirme yaparak, bu süreyi mümkün olduğunca aza indirmeye çalışıyoruz. Dolayısı ile reklam kısıtlaması aldığınız aman firmamız ile çalışmanız size birçok yönden faydalı kazançlar sağlıyor.

İnstagram İşletme Hesabı Kısıtlama

İnstagram işletme hesabı kısıtlama ile ilgili bir sorun yaşadığınız zaman direkt olarak bizimle iletişime geçmeniz hesabınızın iyileştirilmesinde yardımcı olacaktır. Böyle bir yardım alarak hesabınızın profesyonel şekilde korunmasına ve iyileşmesine katkıda bulunabilirsiniz. Böylece instagram uyarılarından ve instagram cezai yaptırımlarından anında kurtulmak önemli olacaktır. Bu cezalar genellikle reklam vermenin kısıtlanması şeklinde görülür. Ancak kural ihlallerini ard arda yaşamak, İnstagram hesabının da kapanmasına yol açabilir. bu nedenle sizler de işletme hesabınız kullanırken her adımda bir profesyonel desteği yanınızda hissetmelisiniz.

İnstagram Reklam Hesabım Kısıtlandı

İnstagram reklam hesabım kısıtlandı ne yapmam gerekiyor diye sorabilirsiniz. Bu noktada güvenilir ve profesyonel bir firma olarak direkt bize gelmeniz, ileride yaşanılacak büyük problemlerin önüne geçilmesini önleyecektir. Bu sayede direkt müdahale etme imkanımız olabilir. Hem işletme hesabınızın güvenliğini sağlarız. Hem reklam kısıtlamanızı kaldırırız. Yeni ve güncel reklam düzenlemeleri yaparız. Yeniden yayınladığımız zaman güvenli şekilde reklam paylaşımı yapmış olursunuz. İnstagram reklamı demek, günümüzde ticari hayata atılmış bir adım demektir. Bu adımlar teker teker büyür ve sizin ticari alanınızı oluşturur. Birçok sektörde birçok farklı rakip bulunması, işletme hesaplarının da artık sıyrılması gerektiğini gözler önüne seriyor. Dolayısı ile bir instagram reklamı ile rekabet alanında sıyrılmak çok daha kolaydır. Bunun için instagram reklam kısıtlaması almadan emin adımlar ile ve sağlam bir şekilde ilerlemek son derece önemlidir.

İnstagram İşletme Hesabı Reklam Kısıtlaması

İnstagram işletme hesabı reklam kısıtlaması ile karşılaşabilir. Bu durum oldukça normal ve olasıdır. Önemli olan bu durum ise bu kısıtlamanın akabinde ne şekilde yaklaşım gösterdiğimizdir. Profesyonel olarak hizmet sunan firmamız ile çalışmanız, kısıtlamanın kaldırılmasa üresini kısaltır. İhlalin ciddiyeti boyunda, kısıtlamanın nedeni durumunda fikir edinirsiniz. İnstagram’ ın incelme süresi hızlanır. Kısıtlamanın kaldırılması adına iyileştirme çalışmaları yapma fırsatı yakalarsınız. Bu kesintiye uğramalar sizi yıldırmamalıdır. Ayrıca karamsarlığa sürüklememelidir. İşletme hesaplarınızın güvenliği, kontrolü ve reklam ile büyüme hususunda yapılan bu yolculukta çeşitli sorunlar ile karşılaşmanız olasıdır. Burada önemli olan bu sorunlara vereceğiniz yaklaşım ve tepkilerdir. Firmamız sağduyulu çalışmaları ile birlikte sizlere daha güvenilir hizmet sunma yolunda ilerlemektedir.

İnstagram Reklam Veremiyorum ne Yapmam Gerekiyor?

İnstagram reklam veremiyorum ne yapmam gerekiyor diyorsanız doğru yerdesiniz. Burada öncelikle şirketimiz ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Firmamız sizin reklam potansiyeliniz ve karşılaşılan sorunlar ile ilgili olarak öncelikle sizi dinleyecektir. Bunun akabinde ne yapılabilir diyerek, kendi çözümsel sürecini başlatacaktır. Her şirket kendi potansiyelinde tektir. Her şirketin hikâyesi, reklam öyküsü ve gelişme süreci farklıdır. Bu nedenle genel bir uygulama değil, şirkete özel politika yürütmek firmamızın temel çalışma prensibidir. Herhangi bir şirkette genel geçer herkese uygulanan bir yöntemin tutma olasılığı oldukça düşüktür. Oysa kişiye özel, şirkete özel, İnstagram işletme hesabına özel uygulama kapsamında size sunulan imkanlar ile anında reklam verebilirsiniz. Daha güvenilir yollar ile gelişebilir ve işletme hesabınızı büyütebilirsiniz.

İnstagram Reklam Verme Kısıtlaması

İnstagram reklam verme kısıtlaması aslında hesabın kendini toplaması ve yenilenmesi için bir fırsattır. Bu uyarıyı alan ve reklam verilmesi kısıtlanan hesabın kullanım çeşitliğini artırmak amacı ile hesabı düzenlemesi gerekir. Reklam özgünlüğü artırılmalıdır. Kullanıcı deneyiminin korunması ve profesyonel şekilde amacına uygun reklam verilmesi niteliğinde bir fırsat olarak görülmelidir. İnstagram reklam verme kısıtlaması yaşayan bir hesap sahibinin firmamız ile iletişime geçerek profesyonel adımları alan işletme hesabının özgünlüğüne katkıda bulunmasını kolaylaştıracaktır.

İnstagram Reklam Hesabı Kısıtlaması

İnstagram reklam hesabı kısıtlaması çözüme ulaşabilir ve ortadan kaldırılabilir bir sorundur. Böyle olası bir sorun yaşamanız dahilinde ilk iş olarak firmamız ile iletişime geçmeniz, yapılan bir hatanın sürekli tekrarlanmasını önleyecektir. Reklam hesabının kısıtlanması, reklam verilmesinin engellenmesi ya da buna benzer baka cezai yaptırımlar instagram hesabınızı tehlikeye sokabilir. Bunun için sizlere sunacağımız adımlardan yararlanabilirsiniz. Bu reklam verme kısıtlamasını neden yaşadığınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca sistemde birtakım iyileştirmeler yaparak hesabınızı da bir adım öne çıkarabilirsiniz. Sektörde çok fazla işletme hesabının olması, İnstagram üzerinden de ön plana çıkmanızı gerekli kılar. Bunun için her adımı kuralına uygun atmanız, size disiplinli ve bol kazançlı bir işletme hesabı yönetmenin kapılarını aralayacaktır.