Adwords Uzmanı – Google ADS

Adwords Uzmanı tam anlamıyla profesyonel bir hizmet alanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Google Adwords kampanyalarının profesyonel bir çapta yönetilmesi kabiliyetine sahip teknik bilgisi yüksek uzmanlar, Adwords Uzmanı olarak tanımlanmaktadır. Google internet sitelerinin piyasada güçlü bir şekilde yer almaları noktasında son derece etkili bir unsurdur. Bundan dolayıdır ki Google ile profesyonel bir hizmet almak tavsiye edilmektedir.

google adwors uzmanı

Google Adwords diğer ismiyle Google ADS; e-ticaret sitelerinin ve diğer kurumsal firmaların piyasada güçlü bir şekilde yer almalarını mümkün kılmaktadır. Burada Google Adwords sürecinin başarılı bir şekilde yönetilmesi için profesyonellerle çalışmak gerekmektedir.

Bütün bu bilgiler ışığında bu tür hizmetlere dair üst düzeyde bir hizmeti alıyor olmanız, sizi çok daha güçlü kılacaktır. Unutmamak gerekir ki dijital dünyada güçlü olmanın ön koşulu rekabetçi yönü güçlü bir altyapıya sahip olmaktan geçer. Bu da Google platformuyla ilgili profesyonel hizmetleri almakla mümkün olur.

google adwors uzmanı

Neden Adwords Uzmanı İle Çalışmalıyım?

Google çok sayıda farklı firmayla çalışan geniş kapsamlı bir faaliyet alanına sahip üst düzeyde bir platformdur. Özellikle son zamanlarda Google reklamlarını kullanarak, etkili bir başarıyı yakalaya projelerin de sayısı oldukça fazladır. Ancak Google reklam hizmetlerine dair bir faaliyet gündeme geldiği zaman karşımıza son derece titiz olan bir süreç çıkar. Burada profesyonel bir ajansla çalışmak tavsiye edilmektedir. Ancak bu sayede projenizin dijital ortamda beklendiğiniz başarıyı göstermesi mümkün olacaktır.

Adwords uzmanı, Google reklamları konusunda teknik bilgiye sahip ve projelerinizin tam anlamıyla etkili bir düzeyde yönetilmesini mümkün kılar. Unutmamak gerekir ki Google reklamlarının yönetilmesi süreci son derece titiz bir süreci de beraberinde getirir. Google reklam kampanya oluşturma sürecinden kampanyaların aktif edilmesi ve takip edilmesine varıncaya kadar tüm süreçler Adwords uzmanlarının ilgi alanına girer. Dolayısıyla alanında tam olarak uzman olan bir profesyonelle çalışmak beraberinde önemli kazanımları getirmektedir.

Adwords Uzmanı Tercihlerine Dikkat!

Şayet e-ticaret sitenizin ya da kurumsal platformunuzun internet dünyasında çok daha dinamik bir yapıya sahip olmasını istiyorsanız, mutlaka mantıklı bir yatırım sürecini takip etmelisiniz. Zira internet ortamında son derece rekabetçi bir ortam bulunduğundan bu rekabet ortamından sıyrılarak ön plana çıkmanız profesyonel destek hizmetleri sayesinde mümkün olur. Bu noktada Google reklamlarından faydalanmak akıllıca olacaktır. Ancak Google reklam kampanyalarınızın başarılı olması için her aşamanın titizlikle planlanması şarttır. Tam da bu noktada devreye Adwords uzmanları girmektedir. Adwords uzmanları sayesinde Google reklam kampanyalarınız çok daha nitelikli bir seviyede yönetilmektedir.

Adwords uzmanı yeniliklere açık, sürekli bilgi ve deneyimlerini güncelleyen, teknik bilgilere hakim olmak durumundadır. Bundan dolayıdır ki adwords uzmanlarıyla çalışacaksanız mutlaka tercihlerinizi isabetli bir şekilde yapmak için kapsamlı bir araştırma sürecini takip etmelisiniz. Burada referans sunabilen, tecrübeli ve alanına hakim olan uzmanı tercih ediyor olmanız beraberinde önemli kazanımları da getirecektir. Bu da tam anlamıyla üst düzeyde bir hizmeti almanızı mümkün kılacaktır. Böylece internet ortamında projelerinizin çok da üst düzeyde hayata geçirilmesini mümkün kılarsınız.

Adwords Uzmanı Neler Yapar?

Adwords Uzmanı geniş kapsamlı bir hizmete imzasını atmaktadır. Bu kapsamda Adwords kampanyanıza ait, anahtar kelime seçimi başta olmak üzere gelişmiş hedefleme gibi aşamalar, Adwords Uzmanlarının hizmet alanında yer alır. Ayrıca kampanyanın maliyeti ve bütçe ayarlaması, site içi optimizasyonun etkili bir düzeye yapılması ve stratejilerin belirlenmesi de Adwords Uzmanlarının hizmet alanını kapsar. Böylece akıllıca kararlar alarak; kampanyanızın çok daha isabetli bir şekilde hayata geçirilmesini mümkün kılarlar.

Google Ads Yönetimi

 • Anahtar Kelime Araştırması
 • Dikkat Çekici Kampanyalar
 • Sayfa Optimizasyonu
 • Doğru Kitle Analizi
 • Rakip Analizi
 • Reklam Kampanyası Oluşturma
 • Dönüşüm Oranı Yükseltme
 • Sektöre Uygun Hedef Kitle
 • Negatif Anahtar Kelime Analizi
 • Yerel Arama Terimleri
 • Dönüşüm ve Performans Analizi
 • Verilerin Analizi
 • Geçersiz Tıklama Tespiti
 • Performans Garantisi

Google Ads Reklam Türleri

Arama Ağı Reklamları

Görüntülü Reklam Ağı

Alışveriş Reklamları

Video Reklam Ağı

Başarı Hikayelerimiz Arasına Siz de Katılın!

İletişim