alanya web tasarım

Alanya web tasarım faaliyetleri bakımından dinamik bir sektörün bulunduğu bir ilçemizdir. Günümüzde artık her kurum veya kuruluşun bir web sitesi bulunmaktadır. Özellikle ticaret mağazalarının web siteleri son yıllarda büyük bir artış göstermektedir. Bu sitelerin kullanım kolaylığının iyi olması doğrudan kar elde edilmesine olanak sağlamaktadır. Bu nedenle web site tasarımları oldukça önemli bir hizmet koludur.

Genele olarak web tasarımları iki ayrı bölüme ayrılmaktadır. Bunlardan ilki kurumsal tasarımlardır. Diğer ise e-ticaret tasarımlarıdır. Genel olarak kurumsal web sitelerinin tasarımları daha kolay olup daha hızlı bir şekilde hazırlanmaktadır. Öte yandan ticaret sitelerinde Seo yazılımlarının olması oldukça önemlidir. Bu nedenle tasarım süresi daha uzun olmaktadır. Ayrıca ara yüz planlaması da kurumsal tasarımlara göre daha uzun sürmektedir.

Alanya Kurumsal Web Tasarım

Özellikle önemli kuruşların mutlaka kurumsal bir web tasarıma sahip olması gerekmektedir. Bir kurumsal web tasarımda tanıtım, ürün ekleme, anket ve form tasarımlarının yapılması oldukça önemlidir. Öte yandan isteğe göre haber ve duyuru, teklif talep kısmı ve animasyon kısmı da tasarlanmaktadır. Bu web siteleri kurumların aynı zamanda kurumsal kimliklerini yansıtmaktadır. Bu nedenle bu tasarımlarda birçok ek hizmet verilmektedir.

Öncelikle sosyal medya danışmanlık ve yöneticilik hizmetleri de tasarım ile beraber yapılmaktadır. Bu sayede kurumun trafiği arttırılmış olunmaktadır. Ayrıca tüm tasarımlarda özgün kodlar kullanılmaktadır. Bu sayede uzun yıllar web sitelerinde yüklenme veya diğer hatalar alınmamaktadır. Alanya kurumsal web tasarım sürecinin başarılı olmasında, titiz bir çalışma kabiliyetine sahip olan ajanslar rol üstlenmektedir. Burada profesyonel bir ajansı tercih ettiğiniz zaman beklentinizi karşılayan bir hizmet de alırsınız.

Alanya Web Tasarım Fiyatları

Tasarım fiyatları bazı kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak profesyonel tasarımlar olan kurumsal ve ticaret sitelerinin tasarımlarının fiyatları bir miktar yüksek olmaktadır. Öte yandan blog tarzı amatör tasarımların fiyatları oldukça düşük fiyatlara sahiptir.

Tasarımda verilen bazı ek hizmetlerde bulunmaktadır. Bu hizmetler ise fiyatların yükselmesine neden olmaktadır. Örneğin müşterilerin özel Seo altyapı yazılımının istenmesi fiyatları oldukça yükseltmektedir. Toplu olarak 1’den fazla tasarım siparişlerinde ise ek olarak indirimde yapılmaktadır. Alanya web tasarım fiyatları farklı özelliklere bağlı olarak güncellendiğinden günümüz koşullarında bu tarz hizmetlerin fiyatları da değişmektedir.

Proje tamamlandıktan sonra ise destek hizmetleri ücretsiz olarak verilmektedir. Aynı zamanda site hakkında genel bilgilendirmeler ve site kullanımının öğretilmesi de ücretsiz olarak yapılmaktadır. Son olarak ise tasarımların en kısa sürede yapılması için de ek bir ücret ödeyerek en kısa sürede projenizi tamamlatabilirsiniz.

Web Tasarımında Olması Gereken Özellikler

Etkili bir web sitesi projesi hedef kitleyle uyumlu, kullanıcı dostu ve yenilikçi bir yaklaşıma sahip olmak durumundadır. Bununla birlikte web sitesi projelerinin farklı kriterleri de desteklemesi şarttır. Söz konusu bu kriterler genel olarak şu şekildedir. İlk olarak sitelerin arama optimizasyonun olması gerekmektedir. Diğer bir gerekli özellikle ise mobil uyumluluktur. İnternet sitesinin mobil uyumlu olması demek, ziyaretçi sayısını olumlu yönde etkilemektedir. Artık günümüzde bilgisayarlardan daha çok mobil araçlar kullanılmaktadır. Bu nedenle mobil işletim sistemine uygun tasarımlar yapmak oldukça önemlidir.

Sitede ki dosyaların ve diğer verilerin güvenli bir şekilde alıcıya ulaşabilmesi içinde sitenin CDN özelliğine sahip olması gerekmektedir. CDN özelliğine genel olarak içerik dağıtma ağı adı verilmektedir.  Sitelerin açılma hızı da oldukça önemli bir özelliktir. Bu nedenle tasarımlarda mutlaka kod optimizasyonun da yapılması gerekmektedir.  Bütün bu bilgiler ışığında Antalya web tasarım hizmetleri konusunda ajansımız tam da beklentinizi karşılayacaktır.